Bayi Ödeme Sistemi

2 Kasım 2015

Bayi ödeme sistemi nedir?

Online Bayi Ödeme Sistemi, hem bayilerinizden hem de müşterilerinizden doğrudan ödeme alabilmenizi sağlayan güvenli bir sistemdir. Sizi ödeme karmaşasından kurtaracak bu sistyem sayesinde aldığınız tüm ödemelerin raporlarını birkaç tıklamayla görebilecek, kaydedebilecek ve çıktısını alabileceksiniz.

Bayi ödeme sistemi ne avantajlar sağlar ?

Ödeme alacağınız kişinin bankadan uzakta olması bir mazeret değil. İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden size rahatlıkla ödeme yapabilir.

Bayilerden ve şahıslardan aldığınız ödemeleri kolaylıkla takip edebilir, ayrıntılı raporlar sayesinde doğru analizler yapabilir ve tahsilat keşmekeşinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Bu sistem sayesinde hangi bayide ne kadar ödeme yapılıyor, günlük haftalık ve aylık ciroları ne kadar öğrenebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Sistem size ait bir sunucuya kurulur. Kurulum tamamlandıktan sonra firmamız tarafından size ücretsiz eğitim ve destek sağlanır.

Bu sistemde siz ana kullanıcı olarak her bir bayiye kullanıcı hesabı oluşturabilmektesiniz.

Bayiniz hem kendi ödemelerini hem de müşterilerinin ödemelerini kredi kartı ile yapabilmektedir. Gerçekleşen tüm şahıs ve bayi ödeme işlemleriyle ilgili detaylı raporlar görebilir, raporların çıktılarını alabilir, sistem içerisinden duyurular yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi, ekran görüntüleri ve sipariş için tıklayınız.

Etiketler: bayi,ödeme sistemi,online ödeme sistemi,bayi ödeme sistemi