Bursa Web Tasarım Sektörü

16 Kasım 2015

2013 yılı rakamlarına göre Bursa nüfusu 2.740.970'dir ve Bursa'da tüzel kişilik kazanmış 13 sanayi bölgesi bulunmaktadır. Medya hala gereken önemi vermese de Bursa çok  önemli bir sanayi şehridir. Dolayısıyla hareketli bir ticari piyasaya sahiptir. Buna bağlı olarak şehirdeki diğer sektörler gibi web tasarım, yazılım, bilişim sektörü de oldukça gelişmiştir.
 
Öyle ki artık bir "butik şehir" haline gelmiş Bursa, "kalite" kelimesiyle birlikte anılmaya başlamıştır. Bu yüksek kalite anlayışı, uzun zamandır web tasarım ve yazılım sektörüne de yerleşmiştir.  Bu anlayış sayesinde Bursa, web alanında önemli bir konuma gelmiştir.
 
Bursa'da web alanında uzun yıllardan beri faaliyet gösteren ve çalışmalarıyla Türkiye çapında öncülük yapan önemli firmalar bulunmaktadır. Bunlarda biri de 13 yıldır hizmet veren firmamız Line Teknoloji'dir. Özellikle kurumsal iş yazılımları, Cs-cart e-ticaret modülleri ve web tasarım alanlanlarında, sadece Bursa değil Türkiye çapında tercih edilen bir firma olmaktan dolayı gurur duymaktayız.
 
Line Teknoloji olarak başarımızın, gelişen teknolojilere ve trendlere hızlı uyum sağlamaktan, alanlarında uzman personeller ile çalışmaktan, ihtiyaca yönelik gelişmiş çözümler sunmaktan ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda sunduğumuz çözüm ortaklığı anlayışından kaynaklandığının bilincindeyiz.
 
Web sitelerimiz, bünyemizde kadrolu olarak çalışan özel tasarımcılarımız tarafından, son kodlama tekniklerine, google seo ilkelerine, estetik sanatsal anlayışa ve kurumsal kimliği ön plana çıkaran şıklık kriterlerine uygun biçimde yapılmaktadır.
 
Bursa web tasarım sektörünün, Türkiye çapındaki önemine haiz bir firma olarak, her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret sarfediyoruz. İnanıyoruz ki Bursa zamanla, diğer büyük şehirlerin konumunun da üzerine çıkarak, web ve yazılım sektörünün zirvesindeki yerini alacaktır.

Etiketler: bursa web tasarım sektörü,bursa,web tasarım,cs-cart